مخازن GRP

_

مخازن GRP سهند افزار پاسارگاد با انتخاب ترکیب صحیحی از مواد اولیه و طراحی خاص، جهت ذخیره انواع سیال از آب آشامیدنی و فاضلاب تا ترکیبات شیمیایی به شدت خورنده، توسط صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات GRP ما در گذر زمان و همگام با تقاضای مشتریان توسعه داده شده است. بخش اعظم مخازن تولیدی شرکت سهند افزار پاسارگاد شکل مکعبی دارند، با این همه GRP از مزیت امکان تولید در اشکال و ضخامت های متنوع و درترکیب با سایر مواد (فلزات و سرامیک ها) بهره می برد.

از جمله مزیت های فوق العاده کامپوزیت های GRP، امکان ساخت مخزن با هر شکل ممکن با توجه به محدودیت های فضایی و کاربری می باشد. این مخازن بر اساس سفارش در هر شکلی قابل ساخت می باشند. ولی به واسطه پایداری بیشتر و شکل هندسی مناسب عمدتا دو حالت استوانه ای ایستاده و افقی تقاضای بیشتری دارند. در همین راستا شرکت سهند افزار پاسارگاد توانای تولید مخازن با ابعاد مورد نظر مشتری را داراست.

بدنه این مخازن تماما فایبرگلاس می باشند که از رزین پلی استر غیر اشباع تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده است. این ترکیب در مقابل هر گونه خوردگی و پوسیدگی مقاوم بوده و در مقابل اسید ها و باز های ملایم نیز کاملا مقاوم می باشد.

مزیت های مخازن  شرکت سهند افزار پاسارگاد عبارتند از:

قابلیت طراحی و تولید مطابق با مشخصات پروژه

امکان انتخاب مناسب مواد اولیه بر اساس استاندارد ها

هزینه تعمیر و نگهداری پایین

استحکام مکانیکی بالا در عین برخورداری از وزن کم

دوام بالا

مقاومت بالا در برابر خوردگی

نصب سریع و آسان

ایمنی و پاکیزگی در حین کار

محصولات

پانل grpفایبرگلاسمحصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *