تصفیه خانه فاضلاب شهری شمال اصفهان

تصفیه خانه فاضلاب شهری شمال اصفهان

100%

کیفیت محصول

100%

قیمت مناسب

100%

تحویل به موقع

100%

رضایت مشتری

کارفرما: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

موقعیت: اصفهان – ایران

سال تولید: ۱۳۹۱

مدت زمان تولید: ۴۵ روز

مدت زمان نصب: ۱۵ روز

پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهری شمال اصفهان، در سال ۱۳۹۱ و به دستور کارفرمای محترم، شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، توسط شرکت سهند افزار پاسارگاد آغاز و اجرا شد.

این شرکت در این پروژه مسئولیت طراحی، مدلسازی، قالب سازی، تولید و همچنین نصب اسکرو پمپ های فاز ۱ و ۲ تصفیه خانه فاضلاب شهری شمال اصفهان را به عهده داشت.

لازم به ذکر است اسکروپمپ های ذکر شده شامل ۱۹۲ عدد پانل GRP هرکدام به ابعاد ۱۸۵ * ۹۰ سانتی متربودند. رزین مصرف شده در تولید این پانل ها، رزین SIR HETRON 922 می باشد.

در پروژه ی ذکر شده، تعداد ۱۵ نفر نیروی انسانی در مدت ۴۵ روز مراحل طراحی، مدلسازی، قالبسازی و تولید را به اتمام رساندند. سپس ۵ نفر نیروی متخصص به محل اعزام شدند. و طی مدت ۱۵ روز عملیات نصب پانل ها را انجام دادند. به این ترتیب این پروژه در مدت زمان کلی ۲ ماه به پایان رسید.

شایان ذکر است که  هنگام نصب، جهت گازبندی و جلوگیری از انتشار بوی نا مطبوع، از نوار لاستیکی EPDM استفاده شد. همچنین اتصالات لبه ها با استفاده از پیچ های استنلس استیل ۳۰۴، شماره ۶، انجام شد.

به حول و قوه ی الهی و با یاری پروردگار این پروژه نیز مانند دیگر پروژه های شرکت تولیدی سهند افزار پاسارگاد با موفقیت و رضایت کامل کارفرما به اتمام رسید تا زمینه ساز ادامه همکاری های دو طرف در  آینده باشد.

پروژه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *